Travel Ceský Krumlov Beautiful City in Czech

Český Krumlov je malé město v Jihočeském kraji v Česká republika, nejlépe známý pro krásnou architekturu a umění starého města a zámku Český Krumlov. Staré Český Krumlov je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a dostal tento stav spolu s historické části Pražského hradu.
Město nese jméno Český Krumlov, Krumlov odlišit to z Moravy, v jihovýchodní.

Konstrukce město a hrad začal v 13. století u brodu na řece Vltavě, byl důležitý v obchodních cest v Čechách. V roce 1302 bylo město i hrad v majetku rodu Rožmberků. Císař Rudolf II koupil Krumlov v roce 1602 a dal to jeho nemanželský syn Julius d'Rakousku. Císař Ferdinand II dal Krumlova v domě Eggenberg. Od roku 1719 až 1945 zámek patřil rodu Schwarzenbergů. Většina z architektury starého města a hradu se datuje století 14 až 17, struktury města jsou většinou v gotické, renesanční a barokní. Jádro starého města je v podkovy ohybu řeky, okolí Lateránu, a starý hrad přes řeku Vltavu.
Město bylo vévodství Krumlov. 8662 žilo v an der Moldau Českého Krumlova v roce 1910, včetně německých a českých 7367 1295.
V meziválečném období, která byla součástí Československa. V letech 1938 a 1945 byl připojen nacistickým Německem v rámci výzvy Sudet. Německy mluvící lidé populace byl vyloučen poté, co osvobození od US armády během druhé světové války byla obnovena do Československa.
Během komunistické éry v Československu, Krumlov chátral, ale od sametové revoluce v roce 1989, většina starých krásy města obnoven a dnes je oblíbenou rekreační oblastí u turistů z Německa, Rakouska, i mimo ni. V srpnu 2002, město bylo poškozeno při velké povodni řeky Vltavy.

Zámek Český Krumlov je neobvykle velká pro město velikosti Krumlova v Česká republika je druhým největším pouze komplexu Hradčan v Praze. Mezi jeho vybavení patří velká zahrada, velký most přes hlubokou propast ve skále, na které postavil hrad a zámek samotný, který podle pořadí se skládá z mnoha definované části pocházejí z různých časových období. Poté, co na zahradě není udržovány v druhé polovině 20. století, místo bylo zahrnuto v 1996 World Monuments Podívejte se na World Monuments Fund. S finanční podporou od American Express centrální fontáně zahrady je doložen a rekonstrukce, a to funguje teď.
Kostel San Vito je gotický kostel pocházející z 15. století, fresky ve stejném období.

Zámecké divadlo
Český Krumlov si zachovává barokní divadlo, postavený 1680 - 82 kníže Jan Kristián z Eggenbergu I a rekonstrukcí až po moderní jeviště zu vybavení Josef Adam Schwarzenberg 1765-66. S touto originální fázi technika, kulisy a rekvizity patří k soudu, jen několik divadel, které ještě neexistují, protože v jejich věku, divadlo je použita pouze třikrát do roka, když je barokní opera provedena v simulovaném svíček. Hrad byl posledním soukromým majitelem Adolfa Schwarzenberga. To bylo tady že prezident Edvard Beneš přijal a dal velkým přínosem k obraně Československa proti rostoucí hrozbě nacistického Německa. Jejich majetek byl zabaven gestapem v roce 1940 a poté zabaveno na československou vládou v roce 1945.

Zavřít
Krumlov má muzeum malíře Egona Schieleho, který žil ve městě.
Deset kilometrů od Krumlova je jeden z nejstarších klášterů v Čechách, Zlatá Koruna. Asi 30 km od krumlovského zámku Hluboká je založena ve dvanáctém století a později renovovaný v napodobování Windsor Castle.

Krumlov se nachází v blízkosti největšího národního parku Šumava je národním parkem v Česká republika. Šumavy se nacházejí podél hranice s Rakouskem a Německem a nabízí širokou škálu přírodních stanovišť - rašeliniště, horské louky, starých lesů, jezer a řek. Oblast je oblíbená u pěší, cyklisty a vodáků na Vltavě. Český Krumlov je jen kousek od přehrady Lipno, který mnoho lidí se lodní výlety do různých měst od jezera a přehrady, vodní elektrárny.
Český Krumlov je domácí pivovar Pivovar Eggenberg. Také byl použitý jako umístění filmování pro filmy jako 2006 filmu Iluzionista a přístřeší, a německý film Traumstadt 1970 (City of Dreams).

Český Krumlov je významné kulturní centrum s řadou festivalů a jiných akcí ročně. Nejznámější je pětilisté růže Festival, který se konal o víkendu v letním slunovratu v červnu. Centrum města je znovu jako středověké město s řemeslníky, umělci, hudebníci, a místní obyvatelé oblečení ve středověkých kostýmech. Různé činnosti, jako je turnaj, šermířské, historické taneční vystoupení a populárního divadla se bude konat na zámku, místní park a nábřeží, mezi jiná místa. Festival končí ohňostroj nad hradem.
Mezinárodní hudební festival Český Krumlov je jedním z kulturních událostí léta. Festival začíná v červenci a končí v srpnu, a pestrou mezinárodní hudební žánry. V několika dalších festivalů, které se objevují po celý rok. Letní hudební festivaly v Českém Krumlově patří i nejnovější blues, rock a soul na venkovní festival Krumlov, který se každoročně koná koncem června v zahradě pivovaru Eggenberg v Českém Krumlově.
Od sametové revoluce v roce 1989, má přes osmdesát restaurace byla založena v této oblasti. Mnoho restaurací se nachází podél řeky a okolí zámku.


Lipno Lake

Hluboka Castle

Zlatá Koruna

Eggenberg Brewery Garden

Český Krumlov Castle

 
Design by Wordpress Theme | Bloggerized by Free Blogger Templates | free samples without surveys